6430
تاریخ انتشار : 14:42:58 , 1397/07/04    ارسال به دوستان |    نسخه چاپی  

برگزاری نشست مدیران معاونت امور هنری با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
نشست مدیران معاونت امور هنری با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر سه شنبه سوم مهرماه برگزار شد.

به گزارش ايوانا، سيدعباس صالحي در اين نشست ضمن قدرداني از تلاش هاي همکاران اين معاونت گفت: به منظور هماهنگي در افق و رويکرد و روابط درون سازماني و برون سازماني برگزاري اين جلسات ضروري و مؤثر است تا اقدامات تأسيسي يا اصلاحي انجام شده، اقدامات آينده و پيش رو و همچنين مسايل و مشکلات بيان شود.

سيدمجتبي حسيني؛ معاون امور هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي نيز در اين ديدار با قدرداني از حمايت وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي از فرايندها وبرنامه هاي هنري، گزارشي از فعاليت هاي معاونت امور هنري و برنامه هاي آينده ارائه کرد و گفت: در حوزه امور جاري رويکردي دنبال شد تا حسابرسي و انضباط اداري و مالي در معاونت تقويت شود، اساسنامه ها و ساختارها در صورت ضرورت اصلاح شوند و شوراهاي مورد نياز در اين مجموعه تجديد و يا ساماندهي شوند.

حسيني در ادامه گفت: طرح هاي عمراني با توجه به نياز و ضرورت مجموعه هاي هنري ازجمله در بنياد رودکي انجام شده و در موزه هنرهاي معاصر تهران نيز در حال انجام است و فرهنگسراي نياوران و تئاتر شهر نيز ضرورت هايي براي مرمت و تجهيز دارند که به زودي انجام خواهد شد.

معاون امور هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: مطالعه، بازبيني و تنظيم قوانين و مقررات و تدوين دستورالعمل ها و اصلاح آيين نامه ها با توجه به اقتضاي امروز در هنر، معرفي جغرافياي هنر و شناخت ظرفيت هاي بومي استان ها و معرفي آن­ها، رصدخانه هنر ايران و اجراي آمايش سرزميني هنر و گفت و گوي ديروز و امروز هنر از جمله رويکردهاي معاونت امور هنري است.

حسيني ادامه داد: طراحي و توسعه هنر ظرفيت هايي را که مي توانند به هنر کمک کنند، شناسايي کرده و به کار مي گيرد و در اين زمينه توسعه هنر در مناطق آزاد در تعامل و همکاري با مناطق آزاد کشور دنبال مي شود. همچنين طرح شهر خلاق هنر به منظور معرفي ظرفيت هاي هنري و پويايي هنر در شهرها انجام خواهد شد.

در ادامه اين جلسه مديران کل هنرهاي نمايشي، دفتر موسيقي، هنرهاي تجسمي، مديرکل دفتر آموزش و توسعه فعاليت هاي فرهنگي و هنري، دبير کارگروه ساماندهي مد و لباس، مديرعامل بنياد رودکي، مديرعامل بنياد آفرينش هاي هنري نياوران، مديرعامل مؤسسه توسعه هنرهاي معاصر و مشاوران معاونت امور هنري برنامه ها و اقدامات انجام شده و برنامه هاي آينده و چالش ها را بيان کردند.

 
نظر کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی  

پست الکترونیکی    

نظر شما  
 

 
اخبار پربیننده  
گزارش تصویری  
نظرسنجی  
در جریان نمایشگاه نقاشی‌های تهمینه میلانی به کدام گزینه رای می‌دهید؟

   
آخرین اخبار  
نمايشگاه آثار 13 هنرمند معاصر و پيشكسوت در با عنوان «در جست و جوي خود» در گالري
فراخوان بستر معماری آینده - CALL FOR IDEAS 2019
"تائو" روی دیوار گالری فردا
گالری پردیس ملت میزبان «هنر فراتر از محدودیت ها»
برگزاری نمایشگاه ساخت ایران در نیاوران
فراخوان جایزه‌ی محصول سبز 2019
فراخوان رقابت هنری ویرانشهر
تسلیت رییس موزه هنرهای معاصر تهران در پی درگذشت احمدرضا دالوند
"جان های سبز"؛ نمایش عکس های آرمان جدیدیان
نمايشگاه نقاشي هاجر رهگذر با عنوان «ماضي مطلق» در گالري آ افتتاح شد
درگذشت احمدرضا دالوند هنرمند مطرح حوزه رسانه
نمایشگاه آثار مصطفی دمیرچی با نام "مرگ لوکس" در هتل اسپیناس پالاس
نمايشگاه نقاشي احمد وكيلي با عنوان «انعكاس ذهن» در گالري ساربان
آثار 13 هنرمند معاصر کشور در گالری کلاهدوزان
اعلام فراخوان ششمین سالانه تبادل چاپ دستی


 

   صفحه اصلی | اخبار | جشنواره ها  | گالری ها | بین الملل  | اقتصاد هنر  | گزارش تصویری | مشاوره خرید و فروش آثار هنری | تماس با ما | درباره ما | پیوندها | آرشیو
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری ایوانا است.
Powerd by MediaGraph