6552
تاریخ انتشار : 10:09:24 , 1397/07/28    ارسال به دوستان |    نسخه چاپی  
منتفی شدن برگزاری سمپوزیوم چوب
به دلیل تامین نشدن منابع مالی
به گفته احمد رویایی عضو انجمن هنرهای تجسمی، برگزاری سمپوزیوم چوب در سال جاری منتفی شد.


به گزارش ايوانا، احمد رويايي عضو انجمن هنرهاي تجسمي درباره سمپوزيوم چوب که قرار بود آذرماه امسال برگزار شود گفت: برگزاري سمپوزيوم چوب که به عنوان يکي از برنامه‌هاي امسال انجمن هنرهاي تجسمي تدارک ديده شده بود، به دليل مشکلات اقتصادي و مالي سازمان زيباسازي شهر تهران برگزار نخواهد شد.

اين هنرمند پيشکسوت نقاشي اظهار کرد: سمپوزيوم چوب نيازمند جذب حامي و اسپانسر بود چراکه برگزاري‌اش چيزي حدود160 ميليون تومان پول نياز داشت و در اين ميان قرار بود سازمان زيباسازي شهر تهران به عنوان حامي در کنار ما باشد ولي اين سازمان با اعلام اينکه به دليل مشکلات اقتصادي قادر به همکاري در اين سمپوزيوم نيست، انجمن هنرهاي تجسمي را به اين نتيجه رساند که حتي با کمک ساير مراکز هم برگزاري اين سمپوزيوم عملي نيست بنابراين بهتر است برپايي آن را به سال هاي بعد موکول کنيم.

عضو انجمن هنرهاي تجسمي تاکيد کرد: فکر نمي‌کنم سمپوزيوم چوب در سال جاري برگزار شود زيرا فصل زمستان زمان مناسبي براي اين رويداد هنري نيست.

وي درباره ديگر برنامه انجمن هنرهاي تجسمي که اعلام شده بود تا پايان سال برپا مي‌شود، گفت: فراخوان نمايشگاه نقاشي کودکان تا اواسط آبان ماه منتشر مي‌شود و اين برنامه همين ماه در باغ موزه نگارستان برگزار خواهد شد.

رويايي با بيان اينکه پوستر اين نمايشگاه درحال آماده‌سازي است، تصريح کرد: در نمايشگاه نقاشي کودکان 7 تا 12 سال علاوه بر نمايش آثار که درنهايت برگزيده هم خواهد داشت، کارگاه‌هاي آموزشي نيز برپا خواهيم کرد.

وي در معرفي ديگر برنامه‌هاي امسال اظهار کرد:‌ ما يکسري کارگاه‌هاي آموزشي براي قشر بزرگسال داريم که فراخوان آن طي 10 روز آينده منتشر مي‌شود. اين دوره‌هاي آموزشي با حضور چند مدرس برگزار خواهد شد که از جمله آنها مصطفي آل احمد است که در کارگاه «نوشتن با تصوير» شرکت خواهد کرد. دوره‌ آموزشي آل احمد شامل يک دوره يک يا دو روزه است که تا يک ماه آينده و دوره‌ 20 جلسه‌اي آن بعد از فروردين سال 1398 برگزار مي‌شود.

 
نظر کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی  

پست الکترونیکی    

نظر شما  
 

 
اخبار پربیننده  
گزارش تصویری  
نظرسنجی  
در جریان نمایشگاه نقاشی‌های تهمینه میلانی به کدام گزینه رای می‌دهید؟

   
آخرین اخبار  
نهمین روز همایش 10روز با عکاسان
گالری فرشته میزبان "جهان فراموش شده"
طبیعت بی جان های حجت امانی در فرانسیسکو
ششمین دوسالانه مجسمه شهری
46 افتتاحیه و 71 فرصت گالری گردی در آدینه 23 آذرماه
نمايشگاه آثار 13 هنرمند معاصر و پيشكسوت در با عنوان «در جست و جوي خود» در گالري
فراخوان بستر معماری آینده - CALL FOR IDEAS 2019
"تائو" روی دیوار گالری فردا
گالری پردیس ملت میزبان «هنر فراتر از محدودیت ها»
برگزاری نمایشگاه ساخت ایران در نیاوران
فراخوان جایزه‌ی محصول سبز 2019
فراخوان رقابت هنری ویرانشهر
تسلیت رییس موزه هنرهای معاصر تهران در پی درگذشت احمدرضا دالوند
"جان های سبز"؛ نمایش عکس های آرمان جدیدیان
نمايشگاه نقاشي هاجر رهگذر با عنوان «ماضي مطلق» در گالري آ افتتاح شد


 

   صفحه اصلی | اخبار | جشنواره ها  | گالری ها | بین الملل  | اقتصاد هنر  | گزارش تصویری | مشاوره خرید و فروش آثار هنری | تماس با ما | درباره ما | پیوندها | آرشیو
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری ایوانا است.
Powerd by MediaGraph